885
دكتر فكرآزاد، جراح و متخصص بیماری‌ های لثه به پرسش‌ های ما پاسخ میدهند همه ما میدانیم که مسواك‌ زدن یكی از ساده‌‌ و به


869
حداقل 2 بار در روز دندان‌های خود را مسواک بزنیم، زمان مسواک زدن باید 5 دقیقه طول بکشد.


336
توصیه می شود روزانه 2 بار مسواک بزنید و اگر 3 بار باشد که بهترین ... در زمان مسواک زدن ...


514
زمان مسواک زدن و بهترین زمان استفاده از نخ دندان و نخ دندان قبل یا بعد مسواک و زمان مناسب مسواک زدن و ضرورت استفاده از نخ دندان را در نمناک مشاهده کنید.


843
همواره به والدین توصیه می‌شود مراقبت مناسب و کافی از دندان‌های شیری کودک خود داشته باشند.


772
حتما لازم نیست شما دندان های خود را درست قبل از خواب مسواک بزنید. مهم ترین چیز این است که شما دندان های خود را دو بار در شبانه روز مسواک کنید.


316
آموزش طریقه ی درست مسواک زدن و استفاده صحیح از نخ دندان با توجه به بهترین زمان مسواک زدن و استفاده از خمیر دندان مناسب


564
نکاتی درباره ی طرز صحیح مسواک زدن دندان در کودکان و بزرگسالان و آموزش روش صحیح نخ دندان کشیدن و زمان مناسب مسواک زدن، نخ دندان کشیدن.


77
حکیم دکتر حسین روازاده که خود را از خادمان پیش رو در احیای آموزه های پزشکی کهن ایران زمین می داند همواره توصیه اکید بر پرهیز از مسواک زدن قبل از خواب نموده است و …


239
روش صحیح مسواک زدن . طرز صحیح در دست گرفتن مسواک بستگی به این دارد که در حال مسواک زدن کدام بخش از دندان‌ها هستید.


445
از زمان رویش دندان باید مسواک زد. اهمیت مسواک‌زدن فقط برای دندان نیست و شامل لثه نیز می‌شود.


458
بهترین زمان برای مسواک زدن. بسیاری از مردم در مسواک زدن فقط به پاک کردن خرده های غذایی فکر می کنند،غافل از اینکه خرده های باقیمانده غذا با حرکات لب و زبان و گونه و جریان بزاق تا حد زیادی شسته می ...


219
بهترین زمان مسواک زدن اکثر مردم، مسواک زدن دندان های خود را یک راه برای مقابله در برابر کرم خوردگی دندان می دانند و همچنین بدست آوردن نتایج دلپذیری مانند ی


406
دندان کودک مراقبت از دندانهای کودک بهترین زمان آموزش مسواک زدن کودک,مسواک زدن,راههای آموزش مسواک زدن ,آموزش مسواک زدن,آموزش مسواک زدن به کودکان


140
همه ما می دانیم مسواک زدن یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای حفظ سلامت دندان هاست، اما پرسشی که وجود دارد این است که بهترین زمان مسواک زدن چه موقع است؟


932
متخصصین باور دارند که زمان مسواک زدن چندان مهم نیست و تنها باید توجه شود که هنگام خوابیدن، دهانتان عاری از باکتری‌ها باشد.


613
چه موقع مسواک بزنیم, صبح مسواک بزنیم یا شب؟ زمان مسواک زدن, حتما لازم نیست شما دندان های خود را درست قبل از خواب مسواک بزنید.


876
بهترین زمان برای مسواک زدن. مسواک کردن دندانها نقش مهمی در سلامت دندانهای ما دارد و باید بنا به اصول آن هر فردی روزانه و به طور مرتب دندانهایش را مسواک کند.


646
در این مطلب با این دلایل و روش های صحیح مسواک زدن برای ... بهترین زمان شروع آموزش ...


698
زمان و تعداد دفعات مسواک ... در کل می توان گفت که بهترین روش مسواک زدن، شیوه ای است که برای ...