665
در این کتابچه الکترونیکی 5 آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ را ... با کلیک بر روی اشتراک در ...


873
در این مجموعه شاهد نمونه ای دیگر از اکشن فتوشاپ با 5 افکت تایپوگرافی با طرح های متنوع از گرافیک ریور می باشید که با فرمت های atn و abr و pat و psd بر روی س


496
با آموزش تایپوگرافی متن نرم افزار فتوشاپ در خدمت شما هستیم. در این قسمت تلاش می کنیم تا در کمترین زمان ممکن یک تایپوگرافی زیبا و کاربردی رو ایجاد کنیم.


824
اینبار با یه آموزش کالیگرافی در خدمتتون هستیم که تقریبا توی تلگرام ... تایپوگرافی در فتوشاپ


708
این مجموعه آموزشی شامل 7 قسمت فیلم آموزش تایپوگرافی با فتوشاپ به همراه دو پروژه متفاوت از پایه تا پیشرفته به زبان فارسی می باشد.


18
تایپوگرافی در فتوشاپ در این آموزش ما به شما نحوه ایجاد یک تایپوگرافی فوق العاده را به صورت سریع و آسان در فتوشاپ نشان می دهیم .


716
3- آموزش تایپوگرافی با فتوشاپ (0 تا صد) - به زبان ...


23
اکشن فتوشاپ تایپوگرافی کلمات خلاقانه Textum Lettering Photoshop Action از دیگر اکشن های فتوشاپ با امکان ...


752
آموزش تایپوگرافی طرح فلز : در این آموزش ما به شما نحوه ایجاد یک تایپوگرافی طرح فلز را فقط با استفاده از سبک های لایه نشان می دهیم .


949
آموزش ویدئویی تایپوگرافی سه بعدی در نرم افزار فتوشاپ CC توسط امیر حافظی موضوع: آموزش ویدئویی تایپوگرافی سه بعدی نرم افزار: Photoshop CC مدرس: امیر حافظی مدت زمان: 14 دقیقه سطح آموزش: حرفه ای فرمت ...


740
آموزش ویدئویی تایپوگرافی سه بعدی در نرم افزار فتوشاپ CC توسط امیر حافظی موضوع: آموزش ویدئویی تایپوگرافی سه بعدی نرم افزار: Photoshop CC مدرس: امیر حافظی مدت زمان: 14 دقیقه سطح آموزش: حرفه ای فرمت ...


808
فرابعد آموزش دیگر از سایت فرابعد (وبسایت آموزشی گرافیک و انیمیشن)این بار با آموزش تایپوگرافی در نرم افزار فتوشاپ به شما عزیزان تقدیم میکند.آدرس سایت:


69
این مجموعه آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ به صورت کاملا حرفه ای و خلاقانه گام به گام پیاده سازی شده و در نهایت با اصول طراحی پوستر و کاورهای زیبا آشنا می شوید


266
فتوشاپ: دوره های ... 12 تصویر با کیفیت تایپوگرافی مرگ بر آمریکا و پرچم ایران و آمریکا | 27.4 ...


788
این تایپوگرافی های زیبا ، شیک و حرفه ای می ... این طرح ها همگی در فرمت psd فتوشاپ با قابلیت ...


850
در ادامه مباحث آموزش طراحی و گرافیک به تایپوگرافی رسیدیم. در دوره آموزش Typography با مباحثی همچون طراحی متن با افکت های مختلف (مانند افکت چوب، افکت سبزه، افکت طلایی، افکت Surfer و...)،


236
متن سه بعدی در فتوشاپ. گام 3: حال با کلیک راست بر روی لایه متنی و انتخاب گزینه Rasterize type متن را به عکس تبدیل می کنیم.


401
در این مجموعه آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ به صورت کاملا حرفه ای و خلاقانه گام به گام پیاده سازی شده و در نهایت با اصول طراحی پوستر و کاورهای زیبا آشنا می شوید.


853
در این آموزش با عنوان آموزش ساخت تایپوگرافی ساده در فتوشاپ ، با چگونگی ساخت یک تایپوگرافی ساده و پرکاربرد در نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهید شد.


606
آموزش فتوشاپ ... این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا ...