21
عناصر گروه تکفیری داعش برای ترساندن ساکنان شهر کردنشین کوبانی در شمال ... به جنایات داعش ...


642
آخرین اخبار گروه داعش,جنایات گروه تروریستی داعش,گروه داعش ... مقاومت داعش در سوریه ...


838
حمله شبه نظامیان کُرد به روستاهای عرب نشین کوبانی; ... داعش در محور ... جنایات داعش ...


643
سکوت معنا دار ترکیه در قبال فجایع داعش در شهر کوبانی یا عین العرب سوریه توجه رسانه ها و تحلیلگران سیاسی را به خود جلب کرده و هر یک از منظر خود آن را تحلیل می کنند.


290
سقوط شهر کوبانی ورود داعش به شهر کوبانی گروه تروریستی دولت اسلامی,گروه تروریستی داعش,جنایات گروه تروریستی داعش,شبه نظامیان داعش, بحران عراق, اعضای داعش…


831
جنایت داعش با سربریده زن چریک کرد در کوبانی داعش,داعش در سوریه,دولت اسلامی عراق و شام,جنایات داعش,تصاویر جنایات داعش,فیلم جنایات داعش,جنایات داعش در سوریه ,تحولات سوریه,جذیذترین اخبار سوریه ...


899
جنایات داعش اخبار , تصاویر جنایات داعش , ... جنایت داعش با سربریده زن چریک کرد در کوبانی


706
جنایت داعش در بدو ورود به کوبانی + عکس 18+ عناصر گروه تکفیری داعش برای ترساندن ساکنان شهر کردنشین کوبانی در شمال سوریه شماری از نیروهای نظامی و غیرنظامی را ذبح کرد.


856
عناصر گروه تکفیری داعش برای ترساندن ساکنان شهر کردنشین کوبانی در شمال سوریه شماری از نیروهای نظامی و غیرنظامی را ذبح کرد.


289
داعش که در حال حاضر خود را دولت اسلامی نامیده‌است،گروهی تروریستی فعال است که در عراق و سوریه حضور فعال دارد و بخش‌های بزرگی از شمال سوریه و عراق را در تصرف خود دارد.


534
در روز های اخیر و با ادامه حملات "داعش" به عراق تصاویر متعددی از جنایات این گروه تروریستی از سوی منابع خبری در رسانه ها منتشر شده است.


465
عناصر گروه تکفیری داعش برای ترساندن ساکنان شهر کردنشین کوبانی در شمال سوریه شماری از نیروهای نظامی و غیرنظامی را ذبح کرد.


204
جنایات داعش در عراق و ... ها از جنایت های داعش,داعش در سوریه,داعش در عراق,داعش در کوبانی. ...


867
به گزارش فرارو، در تازه ترین عکس ها از جنایات داعش و عوامل بعثی صدام که در استان "صلاح الدین" به وقوع پیوسته است آنان هزاران نفر را با دستان بسته به گلوله می بندند.


883
جنایات داعش در عراق و سوریه بویژه در کوبانی، ذهن هر انسان شریفی را جریحه دار می کند.


373
این روزها کوبانی تصویر تمام نمای حیله ... صهیونیستی در غزه و جنایات گروه داعش در عراق ...


381
سرویس خارجی: تظاهرات ضد داعش در ۳۰ شهر ترکیه به درگیری تظاهرکنندگان با نیروهای امنیتی کشیده شد و در این درگیریها ۱۵ تن کشته و دهها تن زخمی شدند.


104
فیلم ارسال شده توسط تروریستهای داعش در ... کنندگان سلاح تروریست‌ها در جنایات حلب ...


254
سخنان جنجالی دکتر روازاده در مورد سقط جنین های ...


115
گروه تروریستی داعش به تازگی فیلمی را از یکی از جنایات هولناک خود، به منظور جنگ روانی در عراق منتشر کرده است.