690
در اسرع وقت سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس واگذار مي‌‌شود


337
همراه اول با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ برنامه‌ای برای خرید سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس ندارد


830
عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، رقم پیشنهادی‌اش برای خرید سهام این باشگاه تهرانی را اعلام کرد.


870
طبق اعلام قبلي سازمان خصوصي سازي، احتمالا فردا قيمت دو باشگاه بزرگ پرسپوليس و استقلال اعلام خواهد شد تا متقاضيان خريد سهام اين باشگاه بتوانند براساس اين قيمت تلاش خود را براي خريد سهام اين ...


2
مزایده استقلال و پرسپولیس و مزایده استقلال و مزایده باشگاه پرسپولیس و مزایده باشگاه استقلال و زمان مزایده استقلال


186
هدایتی درباره علاقه‌اش برای خرید سهام پرسپولیس نیز گفت: شرایط برای این کار فراهم نشد.


413
مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: قرار شد ۲۰ درصد سهام پیشکسوتان را حسین هدایتی بخرد و ۱۴ درصد از سود حاصل از آن را هم خودش بردارد و بقیه بین پیشکسوتان تقسیم شود.


166
طبق اعلام قبلی سازمان خصوصی سازی، احتمالا فردا قیمت دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال اعلام خواهد شد تا متقاضیان خرید سهام این دو باشگاه بتوانند براساس این قیمت تلاش خود را برای خرید سهام ...


877
مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس گفت: بابک زنجانی یکی از متقاضیان خرید سهام پرسپولیس است.


434
قرارداد رادوشوویچ هم تمدید شد. پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه روند تمدید قرارداد ها ، با رادوشوویچ مذاکره داشت و قرارداد وی تمدید شد.


980
پروین،هدایتی،رویانیان و عابدینی در جلسه ای برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس بحث و تبادل نظر کردند.


274
ورزش‌ها و لیگ‌ها - 1varzesh.com


252
حسین هدایتی,ختافه,باشگاه جدید حسین هدایتی,سهام باشگاه ختافه,خرید سهام باشگاه ختافه


718
در حالیکه گفته می‌شود که کریم باقری در خواستش برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس را به خادم نماینده حقوقی وزارت ورزش و جوانان داده است اما باقری نظر دیگری در این خصوص دارد.


654
در حالی که رایزنی ها برای خرید بخشی از سهام باشگاه پرسپولیس توسط پیشکسوتان این باشگاه در هفته های اخیر توسط علی پروین، حسین هدایتی، محمد رویانیان و امیر عابدینی صورت گرفته است، امروز جمعی از ...


248
در حالیکه گفته می‌شود که کریم باقری در خواستش برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس را به خادم نماینده حقوقی وزارت ورزش و جوانان داده است اما باقری نظر دیگری در این خصوص دارد.


838
فردا مدیران و پیشکسوتان پرسپولیس برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس در مزایده جلسه نهایی برگزار خواهند کرد.


857
جلسه شرکت پيشکسوتان پرسپوليس روز گذشته برگزار شد و علي پروين و امير عابديني به عنوان توزيع‌کننده سهام بين پيشکسوتان انتخاب شدند.


103
علی پروین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص اعلام مبلغ 290 میلیارد تومان برای خرید باشگاه پرسپولیس و اینکه پیشکسوتان این باشگاه به دنبال بخشی از سهام پرسپولیس هستند، گفت: "اگر این قیمت ...


876
خیز بزرگ برای خریدن سهام پرسپولیس ,عصر دیروز بسیاری از بزرگان باشگاه پرسپولیس در یکی از سالن‌های برج میلاد دور هم آمدند.