724
روسیه پیشنویس یک قطعنامه جدید را با هدف پایان دادن به خشونت ها در سوریه به شورای امنیت سازمان ملل متحد تقدیم کرده است.


876
بیانیه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در محکومیت حمله موشکی شلیک موشک به سوریه ماهیت خشونت‌طلب و تجاوزکارانه آمریکا را به تصویر کشید


17
در پیکار بی‌امان میان تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی، هر روز تعداد بیشتری کشته می شوند و آمار کشته ها از پنج هزار نفر گذشته است.


642
شورای امنیت سازمان ملل متحد به روز چهارشنبه در برابر خشونت در حال گسترش در سوریه واکنش نشان داد و نقض حقوق بشر و استفاده از زور علیه غیرنظامیان توسط نیروهای بشار ...


241
رایزن نمایندگی دائم ترکیه در سازمان ملل اعلام کرد رژیم اسد، گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د و داعش مرتکب شکنجه و خشونت جنسی علیه مردم سوریه شده‌اند.


441
وزیر خارجه ترکیه می‌گوید اگر نیروهای دولتی سوریه، «به‌منظور حفاظت» از شبه‌نظامیان کـُرد وارد مناطق شمال‌...


930
ملت سوریه و دیگر ملل مقاوم منطقه در انتظار ایفای نقش دبیرکل سازمان ملل در تعیین فوری نماینده‌ بی‌طرف برای جلوگیری از گسترش بیشتر خشونت‌ها در این کشور هستند.


312
جاش ارنست به شکست اقدام های دیپلماتیک آمریکا در زمینه کاهش پایدار خشونت در سوریه و ایجاد مسیری پایدار برای ارسال کمکهای انساندوستانه به مردم این کشور اذعان کرد.


270
روسیه و ترکیه بر ادامه گفتگوها برای کاهش درگیری‌ها در سوریه تاکید کردند


423
علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران در بدو ورود به آنکارا در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ بار با "داوود اغلو" همتای ترک خود گفت‌وگو داشته است، گفت: در این سفر در مورد مسائل دو ...


573
پاپ فرانسیس در دعای کریسمس خواستار توقف جنگ و خشونت در سوریه، عراق و یمن شد


542
علیرغم وجود خشونت در خاورمیانه، خشونت جاری در این منطقه از جمله در بحران سوریه، ماهیت متفاوت با گذشته دارد.


936
سازمان ملل متحد با انتشار گزارشی در مورد وضعیت حقوق بشر سوریه اعلام کرد که طرف‌های درگیر در این کشور مرتکب جنایت و خشونت جنسی علیه یکدیگر شد.


598
تلاش‏های ‏فزاینده ایالات متحده امریکا و روسیه در سوریه و ... که در آن مرتکبین خشونت ...


232
فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه در نشست شورای امنیت طرح اقدام در سوریه را با هدف ایجاد منطقه عاری از درگیری و خشونت در این کشور مطرح کرد.


672
در سوریه جامعه ... بود. ۱۳۷ کشور که به این قطعنامه رأی مثبت دادند، خواستار پایان خشونت‌ها در ...


369
فرارو-گروه تروریستی داعش که در سال گذشته میلادی با خشونت و کشتار در عراق و سوریه موجودیت خود را اعلام کرد و مناطق مختلفی در این دو کشور را به تصرف خود در آورد از ماه‌ها قبل طی عملیات‌های مختلف ...


799
آتش بس اعلام شده توسط سازمان ملل که از صبح روز جمعه، در سوریه به اجرا در آمد، با آنکه در همان ساعت های اولیه نقض شد اما مردم سوریه خبر از خشونت‌های کمتری در سراسر این کشور دادند.


591
نماینده صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در سوریه از کشته شدن حدود 11 کودک در پی خشونت های اخیر در منطقه عفرین سوریه خبر دادند.


370
واتیکان قتل کشیش کاتولیک در سوریه را ... پول و سلاح‌های ریاض خشونت در سوریه را به بار ...