586
هدف تشکیل اتحادیه عرب. علت وجودی چنین اتحادیه‌ای مانند اتحادیه کشورهای آمریکایی اشتراک در فرهنگ و مذهب بود.


245
وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در پایان نشست اضطراری خود در ... صفحات سایت بی ...


792
ملک سلمان، پادشاه عربستان در سخنرانی افتتاحیه نشست اتحادیه عرب در ظهران عربستان بار دیگر اتهامات همیشگی را علیه ایران تکرار و این کشور را به دامن زدن به فرقه گرایی متهم کرد.


347
همشهری آنلاین: اتحادیه عرب (جامعة الدول العربیة) نام مجموعه‌ای از کشورهای جنوب غربی آسیا و شمال و شمال غربی افریقا است.


38
اتحادیه عرب در ادامه ادعاهای واهی خود علیه ایران، تهران را به دخالت در امور کشورهای عربی متهم کرد و گفت که ایران در منطقه «نقش مخربی» دارد.


906
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خطاب به کشورهای اتحادیه عرب خاطر نشان کرد که روسیه برای توسعه ی ارتباط متقابل با اتحادیه به منظور تضمین امنیت منطقه آماده است.


866
رئیس‌جمهور روسیه در پیامی به نشست روز یکشنبه (امروز) سران اتحادیه عرب در عربستان برای همکاری با این کشورها به منظور تضمین امنیت منطقه اعلام آمادگی کرد.


620
اتحادیه عرب یادداشت تفاهم با گواتمالا را لغو کرد. در پی انتقال سفارت گواتمالا به قدس اشغالی، اتحادیه عرب یادداشت همکاری خود با گواتمالا را ملغی کرد.


489
سران و مقام‌های ارشد اتحادیه عرب، به جز سوریه، در عربستان گرد هم آمده‌اند تا در ۲۹مین اجلاس این اتحادیه شرک...


76
فارس: وزیر امور خارجه امارات در مصاحبه‌ای که بامداد پنجشنبه منتشر شده به اشتباه بودن تصمیم برای اخراج سوریه از اتحادیه عرب اعتراف کرده است.


416
وزرای خارجه کشور‌های عرب از ایالات متحده خواسته اند تا در تصمیم خود در خصوص به رسمیت شناختن بیت المقدس (اورش...


429
احمد ابوالغیط دبیرکل اتحادیه عرب روز شنبه گفت تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن ... نقشه سایت;


512
در این مقاله سعی شده که به شما همراهان همیشگی سایت ملک پور در مورد اتحادیه عرب توضیحاتی ...


130
بیست و نهمین اجلاس سران اتحادیه عرب یکشنبه شب در ظهران (شرق) عربستان با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.


57
وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در پایان نشست اضطراری خود در قاهره که به خواست عربستان سعودی برگزار شد، از دولت‌های عضو خواستند که برای مطرح کردن پرونده ایران در شورای امنیت تلاش ...


62
خبرگزاری تسنیم: بیشتر ملت‌های عرب بیش از نیم قرن است که در معرض سرکوب رژیم های دیکتاتوری هستند که بر آنها مسلط شده اند، بیش از نیم قرن از تاسیس نهادی به نام اتحادیه ...


801
منبع خبر «اتحادیه عرب به‌جای تکرار ادعاهای بی اساس، به اهداف اصلی خود رسیدگی کند» خبرگزاری «ایلنا» است و وب سایت کیمیا نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد.


318
تهران-ایرنا-ایران و ترکیه محور انتقادها در نشست اتحادیه عرب است و با توجه به پیشینه مواضع، کسی انتظار نداشت اتحادیه عرب سیاست های ایران و ترکیه را تایید کند اما دستکم ...


59
تهران- ایرنا- عربستان سعودی برای سرپوش گذاشتن بر مداخلات پیاپی خود در امور کشورهای منطقه و حمایت از تروریسم، از ظرفیت اتحادیه عرب برای اتهام زنی بی اساس علیه ایران بهره می برد؛ اتحادیه ای که ...


26
وزرای خارجه کشورهای عربی در صد و چهل و نهمین نشست خود در اتحادیه عرب ادعاهای بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.