509
طرح های اثر انگشت، اثر رژ لب، رد پا و اثر کف دست از نمونه های کاربردی , عکس اثر انگشت, عکس رد ,حسگر اثر انگشت یا Touch ID در آی‌فون ۵s، مسائل جدیدی را مطرح می‌کند.


62
موسسه ملی انفورماتیک ژاپن در تحقیقاتی ثابت کرده است که تصاویر می توانند ابزاری برای به دزدیدن اثر انگشت افراد باشند.


423
جزیره کرواتی که شبیه اثرانگشت است.هنگامی که از بالا نگاه کنید، جزیره بیضی شکل بالژناک شبیه یک اثرانگشت بزرگ به نظر می رسد.


265
او آثار دراماتیک و زیبایی را با اثر انگشت کشیده است که می توانید آنها را در این ... (+عکس) ...


950
در اين بحث ما شما را با انواع اشکال مختلف اثر انگشت و رابطه آنها با ... عکس‌های عروسی ...


59
اثر انگشت و تشخیص بیماری از روی انگشتان دست و نشانه بیماری قلبی و سرطان زنان و دیابت و آسم در اثر انگشت و رازهای جالب در مورد اثر انگشت در نمناک.


30
ساخت «اثر انگشت» برای جنایتکاران+عکس. شغل‌های زیادی در جهان وجود دارد که از دید بسیاری از مردم عجیب و غریب به نظر می‌رسند.


947
اثر انگشت در انسان، اثری از سایش شیارهای پایانهٔ انگشت است. با توجه به اینکه هیچ دو انسانی اثر انگشت مشابه ندارند، می‌توان از این اثر برای شناسایی افراد بهره‌برد.


365
به گزارش ایران ناز، در سال 2007 یک زن سوئیسی در مرز آمریکا وقتی با انگشت نگاری ماموران روبرو شد انگشتان خود را پنهان میکرد ولی بعد معلوم شد که تم


51
اما به دلیل اینکه سیستم اثر انگشت از اهمیت بیشتری نسبت به دیگر سیستم‌ها ... عکس وپلان ...


858
این روزها دیگر سنسورهای تشخیص خطوط روی انگشان ما، صرفا مختص موبایل‌های پرچمدار نیستند و تجربه سال گذشته نشان داد که میان رده‌ها نیز به چنین حسگرهایی مجهز شده‌اند.


492
عکس های کشیدن نقاشی با اثر انگشت,عکس کشیدن نقاشی با اثر انگشت,تصاویر کشیدن نقاشی با اثر انگشت,تصویر کشیدن نقاشی با اثر انگشت,عکس جدید کشیدن نقاشی


605
اثر انگشت ما، از قلب‌هائی که لَمسشان کرده‌ایم، هیچوقت پاک نمی ... این عکس ها رو هم ببینی ...


299
در بعضی از فیلم‌های سینمایی یا سریال‌های حادثه‌ای، می‌بینیم که تبهکاران ترفندی برای جعل اثر انگشت پیدا می‌کنند مثلا انگ


549
مرجع آموزش فتوشاپ، طراحی و دانلود منابع گرافیک مانند عکس های شاتر استوک،کارت ویزیت، psd، وکتور، نرم افزار، فونت، فون عروس، والپیپر و غیره


277
محققان ژاپنی می‌گویند، نشان دادن علامت پیروزی در عکس‌ها می‌تواند منجر به دزدیده شدن اثر انگشت فرد شود.


225
عکس; استان ها ... دشتی اردکانی از اسکن اثر انگشت متعاملین در دفاتر اسناد رسمی خبر داد و گفت از ...


44
چند رسانه‌ای > عکس - تاریخ‌نگار و پزشک ایرانی رشیدالدین فضل‌الله همدانی در کتاب جامع التواریخ بیان کرده است که چینی‌ها از اثر انگشت برای تشخیص هویت هم استفاده می‌کرده‌اند.


252
این نوع بیماری قبل از اینکه به دلیل اشعه های رادیواکتیویته باشد نوعی بیماری ژنتیک است که به صورت نادر در جهان وجود دارد به گزارش تکناز د


885
شغل‌های زیادی در جهان وجود دارد که از دید بسیاری از مردم عجیب و غریب به نظر می‌رسند. یکی درون موتور هواپیما می‌رود و آن را تعمیر می‌کند و دیگری از لوله دودکش بالا می‌رود.