906
علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد جزئیات و عکس به گزارش ایران ناز بازیگر مشهوربالیوودی که پیش ازین اعلام شده بود بر اثر حمله قلبی درگذشته است ، خفه شده است گزارش کالبدشکافی علت اصلی مرگ سری ...


10
پرتال معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شامل داروخانه ها و واحدهای تغذیه بیمارستان و شبکه ها می باشد


749
یک زن ۲۳ ساله انگلیسی به نام Jamie Leigh Twidalدر حمام مشغول استحمام کودکانش بود که هنگام خالی کردن آب وان حمام دچار حمله صرع...


942
گزارشات رسمی برای اولین بار پس از 60 سال، از دلیل مرگ ... خفگی در اثر ... مرگ وی انجام شد. بر ...


306
آثار خفگی علت مرگ زن جوان را ... قانونی در بررسی اولیه جسد متوفی، مرگ زن جوان بر اثر خفگی ...


723
خفگی عروس و داماد بر اثر نشت گاز و تازه‌داماد مصری به نام احمد هلمی و عروسش، فردای روز عروسی به طرز ناراحت کننده ای جان خود را از دست دادند.


909
این روش خفگی با گاز نجیب نام دارد و ممکن است با کیسه خودکشی که بر سر ... مرگ در اثر خفگی ...


511
یک کارمند آزمایشگاه در اسکاتلند به سال ۱۹۹۹ بر اثر تنفس گاز ناشی از ... منع خفگی; مرگ ...


342
بعضی مرگ هایی که در طول ... و به این ترتیب او بر اثر خفگی و سرما ... و او بر اثر برق ...


41
پدر پرسام عزیزی، کودک ده ساله‌ای که هفتم مرداد در بیمارستان بعثت سننج جان سپرد می گوید که تشخیص پزشکان در گزارش بیمارستان «مرگ بر اثر خفگی» است.


459
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از مرگ جوان 22 ساله بر اثر سقوط به داخل کانال آب و خفگی وی خبر داد.


713
طارق حسونة مدیر امنیتی استان غربی در مصر نیز بر اثر گزارش افسران پلیس مرگ آنها بر اثر خفگی ...


461
مرگ چند نفر بر اثر خانه تکانی عید ایام عید نوروز نزدیک است و یکی از سنت های عید انجام خانه تکانیست اما غافل از اینکه شاید یک لحظه غفلت عید


898
ضرب و شتم عامل مرگ نیست البته ممکن است این فرد بر اثر استرس های وارد شده جان خود را از دست داده باشد چرا که قبل از مرگ نیز قرص قلب مصرف کرده است.


351
بر اساس نتایج به دست آمده از یک مطالعه، مرگ و میر در اثر خفگی 17 درصد در بزرگسالان انگلیسی رشد کرده و تنها دلیل آن، این است که آنها فراموش کرده‌اند، باید غذای خود را ابتدا بجوند و بعد قورت دهند.


223
بیشتر افراد از خطرات گاز مونوكسید كربن (co) آگاهی لازم را ندارند و به همین دلیل همه ساله با آغاز فصل سرما تعداد زیادی از افراد بر اثر مسمومیت با این گاز جان خود را از دست می دهند.


232
بر اساس نتایج به دست آمده از یک مطالعه، مرگ و میر در اثر خفگی 17 درصد در بزرگسالان انگلیسی رشد کرده و تنها دلیل آن، این است که آنها فراموش کرده‌اند، باید غذای خود را ابتدا بجوند و بعد قورت دهند.


198
... که به علت خفگی ... پلاستیکی بر اثر خفگی منجر به مرگ می‌شود ... کنید که بر اثر تشنج ...


682
علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد (جزئیات و عکس) به گزارش ایران ناز بازیگر مشهوربالیوودی که پیش ازین اعلام شده بود بر اثر حمله قلبی درگذشته است ، خفه شده است !گزارش کالبدشکافی علت اصلی مرگ ...


328
بر اساس نتایج به دست آمده از یک مطالعه، مرگ و میر در اثر خفگی ۱۷ درصد در بزرگسالان انگلیسی رشد کرده و تنها دلیل آن، این است که آنها فراموش کرده‌اند، باید غذای خود را ابتدا بجوند و بعد قورت دهند.