191
در چند روز آینده جام جهانی کشتی آزاد در آیوا آمریکا ... مسابقات کشتی ... قهرمان کشتی جهان ...


291
وب سایت رسمی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران - خبر کشتی ، تصاویر مسابقات کشتی ، آموزش کشتی ، فیلم مسابقات کشتی


379
با توجه به برگزار نشدن رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز، تیم ملی کشتی آزاد نیز در مسابقات جام جهانی آمریکا شرکت نمی کند.


235
در حالیکه زمان زیادی تا آغاز رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد آمریکا باقی نمانده، تیم ایران همچنان در کش و قوس حضور یا انصراف از این پیکارهاست.


438
در روز سوم و پایانی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در شهر لاس وگاس آمریکا،حبیب‌الله اخلاقی، نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم با پیروزی برابر حریف فنلاندی به مدال برنز این رقابتها ...


313
فدراسیون کشتی با توجه به تغییر زمان برگزاری رقابتهای کشتی فرنگی و تداخل با برنامه های آماده سازی کشتی ایران رسما از حضور در جام جهانی کشتی آزاد آمریکا انصراف داد.


917
... کشتی آزاد در آمریکا ... کشتی فرنگی خود را، در مسابقات ... مسابقات کشتی جام جهان ...


586
این مسابقات در سه بخش قهرمانی کشتی فرنگی مردان جهان (از سال ۱۹۰۴) ... تولیدو, آمریکا


636
برای حضور در رقابت های جهانی اوزان غیر المپیکی ترکیب تیم های ملی کشتی آمریکا مشخص شد.


3
مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ که یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی جهان بود که از ۱۶ تا ۲۴ شهریور (۷ تا ۱۵ سپتامبر) در اورلئان آرنا، لاس وگاس آمریکا برگزار شد.


79
این مسابقات در سه بخش قهرمانی کشتی فرنگی مردان جهان (از سال ۱۹۰۴) ... ایالات متحده آمریکا:


250
در پی اعلام ایران برای عدم حضور در مسابقات کشتی آمریکا ... کشتی فرنگی ... جهان، از جمله آمریکا ...


495
مدیر شبکه سه سیما از تلاش صداوسیما برای پخش مسابقات کشتی جهانی آمریکا خبر داد و نسبت انتشار اخبار نادرست درباره پخش نشدن این مسابقات از تلویزیون ابراز گله‌ کرد.


324
در پی اعلام ایران برای عدم حضور در مسابقات جام‌جهانی کشتی آمریکا و بالا گرفتن احتمال عدم حضور روسیه، تیم‌های ملی کشتی هند و مغولستان جایگزین این دو کشور شدند ...


474
رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک 2016 برزیل، روزهای 16 تا 21 شهریورماه در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود.


46
رقابت های قهرمانی کشتی فرنگی مردان جهان از سال ۱۹۰۴ در رشته کشتی فرنگی برگزار می‌شود. رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی مردان جهان در چارچوب مسابقات قهرمانی کشتی جهان و در کنار دو بخش قهرمانی ...


34
9/14/2015 · حذف سوریان چگونه رقم خورد؟ طلا را از مشت سوریان بیرون کشیدند حادثه بزرگ روز دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان حذف حمید سوریان برنده ٧ طلای جهان بود.


584
با معرفی نفرات برتر وزن 85 کیلوگرم پرونده رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان که از دوشنبه تا پنجشنبه در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، …


448
این مسابقات در رشته کشتی آزاد در سال ۱۹۷۳ میلادی و در دسته کشتی فرنگی از سال ۱۹۸۰ میلادی و در دسته کشتی آزاد زنان از سال ۲۰۰۱ تاکنون برگزار می‌شود.


959
اسامی تیم های کشتی آزاد و فرنگی آمریکا ... جهان و المپیک در ... در مسابقات جام جهانی کشتی ...