797
خبر ۱۶ تیر -نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تا ساعت ۲۴ امشب توسط همین سایت و نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌گردد.


976
اخبار و آگهی های استخدام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و …


101
نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.


200
در تذکر و تبصره مجوز استخدامی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دی و اسفند سال ۹۱ آمده بود:« صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.»


120
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری ... جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین عصر یکشنبه به ...


311
استخدام رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بیش از 100 رشته شغلی از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌ های عمومی مصاحبه و گزینش.


611
... آزمون، نتایج آزمون ... استخدامی ریاست جمهوری. ... غیر رسمی معاونت علمی و فناوری و ...


692
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد ...


367
یوسف آرمودلی: طرح ملی تولید بیواتانول با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زیر نظر ستاد توسعه فناوری انرژی های نو این معاونت و با همکاری دفتر مطالعات کاربردی وزارت صنعت و معدن و تجارت ...


675
جداول ورزشی و نتایج ... علمی و فناوری ریاست جمهوری ... توسط معاونت علمی و فناوری ...


899
همین حالا ثبت نام کنید ورود. کارت آزمون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری


860
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ربات ... معاونت علمی و فناوری ریاست ... نتایج بیشتر


247
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در یک رای شرط پایتخت نشینی در آزمون استخدامی معاونت علمی ریاست جمهوری را باطل اعلام کرد.


238
طی حکمی از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهور، دکتر محمود شیخ‌زین‌الدین به عنوان معاون تجاری‌سازی و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد.


28
آزمون استخدامی حاشیه‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری درحالی که شرکت های دانش بنیان و خصوصی تا پیش از این خود دست به سنجش و استخدام متخصصان می زدند، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به ...


333
فهرست پذیرفته شدگان اولیه (۳ برابر ظرفیت) آزمون استخدامی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۲ بر اساس کد ملی داوطلب اعلام گردید.


92
معاون علمی و فناوری ... علمی فناوری ریاست جمهوری ... معاونت علمی فناوری ریاست ...


707
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به‌صورت پیمانی برای خدمت در تهران استخدام می‌کند.


887
... معاونت علمی و فناوری ... استخدامی معاونت علمی و ... علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ...


288
معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاد دانشگاه صنعتی اصفهان، دارفانی را وداع گفت.