618
مصاحبه اختصاصی وزیر امور خارجه کشورمان با شبکه العالم . دکترظریف در مصاحبه اختصاصی با شبکه العالم درباره نگرانی برخی کشورهای عربی از مذاکرات ایران و 1+5 اظهار داشت، حل مشکلات ایران با جامعه ...


615
پائولو جنتیلونی وزیر امور خارجه ایتالیا در آستانه سفر به تهران، توافق هسته ای را فرصتی برای جبران روابط اقتصادی کشورش با جمهوری اسلامی ایران خواند.


778
وزیر خارجه ایتالیا که امروز به ایران می‌آید، گفته است، توافق هسته‌ای فرصتی را در برابر کشورش قرار داده تا روابط سیاسی و اقتصادی خود را با ایران گسترش دهد.


372
وزیر خارجه فرانسه در آستانه ... موشکی و نقش تهران در درگیری ... است این ماه در ایتالیا ...


1000
اما بونینو، وزیر امور خارجه ایتالیا در سفری کم‌سابقه برای دیدار با مقام‌های ایرانی، امروز شنبه وارد تهران شده است.


310
ژان ایو لودریان، وزیر امورخارجه فرانسه، روز دوشنبه پنجم مارس، در تهران با حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه و …


730
آنجلینو الفانو' وزیر خارجه ایتالیا در پی دیدار روزهای اخیر با همتایان اماراتی و عربستانی خود در رم ، روز دوشنبه در بیانیه ای ابراز امیدواری کرد …


781
ملاقات جنتیلونی با وزیر امور خارجه ... در چارچوب ... تهران- سفارت ایتالیا با همکاری ...


308
فرانکو فراتینی، وزیر امور خارجه ایتالیا، سفر به تهران جهت دعوت از مقام های ایرانی برای شرکت در اجلاس امنیت افغانستان را در اعتراض به اظهارات رهبران ایران به تعویق انداخته است.


669
به روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱


724
بنا بر گزارش‌ها، وزیران خارجه و توسعه اقتصادی ایتالیا روز ۱۳ مرداد راهی تهران می‌شوند. این در حالی است که سف...


163
حجاب وزیر اقتصاد ایتالیا در تهران (عکس)-حجاب وزیر اقتصاد ایتالیا در تهران (عکس) روز نو : خانم فدریکو گوئیدی وزیر توسعه اقتصادی ایتالیا به همراه وزیر خارجه این کشور روز سه شنبه به تهران سفر کرد.


328
وزیر خارجه ایتالیا در دیدار با رئیس مجلس با اشاره به توافق اخیر ۱+۵ با ایران در مورد موضوع هسته‌ای، تأکید کرد تنها با تقویت اعتماد میان طرفین مسئله هسته‌ای حل می‌شود.


560
کشف حجاب وزیر امور خارجه‌ ایتالیا در ایران+عکس : زارت امور خارجه ایتالیا، عکسی را در سایت رسمی خود منتشر کرده که نشان می‌دهد اِما بونینو، وزیر امور خارجه این کشور، بر …


695
وزیر خارجه ایتالیا در تماسی تلفنی با ظریف ضمن گفت‌وگو درباره مسائل بین‌المللی و منطقه‌ای، او را در جریان رایزنی‌ها و مصوبات نشست وزرای خارجه گروه هفت که اخیرا در ایتالیا برگزار شد، قرار داد.


832
وزیر خارجه ایتالیا: ... پائولو جنتیلونی در مصاحبه با روزنامه لاستمپا با اشاره به ... تهران ...


780
سفارت ایتالیا در ... دستیار ارشد وزیر در امور ... فرماندار نظامی تهران سرتیپ تیمور بختیار و ...


580
دادگستری تهران: زنجانی اموال را برنگرداند، اعدام می ... کاهش قیمت دلار در اولین روز کاری سال ...


84
همشهری آنلاین: آنجلینو الفانو وزیر خارجه ایتالیا حملات تروریستی صبح روز چهارشنبه در تهران را به شدت محکوم کرد.


657
به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز: وزیر امور خارجه اسپانیا به منظور رایزنی با مقامات کشورمان بامداد امروز وارد تهران شد.