553
سخنگوی وزارت امور خارجه چین برنامه دولت پکن برای ساخت اولین پایگاه نظامی خود در کشور جیبوتی در شاخ آفریقا را تائید کرد.


90
آمریکا و چین درصدد افزایش حضور نظامی خود در آفریقا و مداخله مستقیم بیشتری در امور این قاره هستند و در این راستا چین قصد دارد نخستین پایگاه نظامی خود را در آفریقا بسازد.


220
آغاز رزمایش امنیت هسته ای در ... گروه قطعه سازی فرانسوی سفر خود به ایران را لغو کرد; کد خبر ...


658
چین در نظر دارد دومین پایگاه دریایی خارجی‌اش را در نزدیکی بندر گوادر پاکستان بسازد. پکن سال گذشته میلادی اولین تاسیسات نظامی خود را در جیبوتی افتتاح کرد.


361
چین در نودمین سالگرد تشکیل ارتش آزادیبخش خلق، نخستین پایگاه نظامی خارجی خود را در جیبوتی واقع در شاخ آفریقا افتتاح کرده است.


582
پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه چین برنامه دولت پکن برای ساخت اولین پایگاه نظامی خود در کشور جیبوتی در شاخ افریقا را تایید کرد.


804
نخستین پایگاه نظامی چین در خارج از مرزهای این کشور روز سه‌شنبه در کرانه دریای سرخ در جیبوتی افتتاح شد.


894
چین ضمن مردود دانستن انتقاد برخی کشورهای غربی در خصوص ساخت نخستین پایگاه لجستیک نظامی این کشور در جیبوتی، تأکید کرد که این پایگاه باید یکی از مهمترین پشتیبانی مأموریت های حافظ صلح این کشور ...


780
به گزارش علت، چین در اقدامی که نشان دهنده عزم دولت پکن برای گسترش دامنه نفوذ خود به ورای منطقه آسیا – پاسیفیک و تبدیل شدن به یکی از قدرترین بازیگران جهانی است، آماده ساخت نخستین پایگاه نظامی ...


441
افزون بر این، چین در حال ساختن نخستین پایگاه نظامی خارجی خود در جیبوتی ... شمالی را تأیید کرد.


238
چین دنبال ساخت پایگاه نظامی در همسایگی استرالیا است


393
حضور چشمگیر نظامیان بیگانه در جیبوتی سوالاتی را درباره علل و پیآمدهای این پدیده در یک کشور کوچک واقع در منطقه شاخ و عضو اتحادیه عرب مطرح می‌سازد.


846
چین اولین کشتی هواپیمابر ساخت خود را آزمایش کرد. ... نظامی خارجی خود را در ... چین نخستین ...


371
ارتش چین که تابستان امسال نخستین پایگاه نظامی خود را در جیبوتی افتتاح کرد، در حال برگزاری تمرین‌های نظامی بی‌سابقه‌ای در این کشور است.


880
رسانه‌ چینی از افتتاح اولین پایگاه نظامی خارجی این کشور در جیبوتی همزمان با سالگرد تاسیس ارتش چین خبر داد.


650
وو چیان٬ سخنگوی وزارت دفاع چین با صدور بیانیه ای برنامه دولت پکن برای ساخت و راه اندازی نخستین پایگاه نظامی خود در جیبوتی در شاخ آفریقا را تائید کرد. دراین بیانیه ...


539
... های کاربران خود در سراسر دنیا را منتشر ... پایگاه نظامی در سال 1995 ... برجام را تایید کرد;


231
نخستین پایگاه نظامی چین در خارج ... چین کار ساخت نخستین پایگاه لوجستیک در جیبوتی را از سال ...


934
نیروهای ارتش چین نخستین مانور نظامی خود را در نخستین پایگاه برون مرزی این کشور در جیبوتی واقع در شاخ آفریقا برگزار کردند.


647
پکن- ایرنا- ارتش چین اعلام کرد برای نخستین بار گروهی از نظامیان اعزامی این کشور به پایگاه تازه تاسیس چین در جیبوتی، عملیات رزمی زنده و جنگی برگزار کرده اند.