860
کره شمالی در واکنش به برگزاری رزمایش نظامی مشترک میان ارتش‌های آمریکا، کره جنوبی و ژاپن، تهدید کرد به گوام حمله خواهد کرد.


310
خبرگزاری میزان-منابع آگاه مدعی شدند که رهبر کره شمالی تهدید کرده است که در صورت اقدامات ترکیه علیه روسیه مورد حمله هسته ای پیونگ یانگ قرار خواهد گرفت.


125
منبع خبر «کره شمالی، آمریکا را به حمله هسته‌ای تهدید کرد» خبرگزاری «عصر ایران» است و وب سایت کیمیا نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد.


972
بعد از فروپاشی شوروی، کره شمالی سعی کرد تا به ... را به حمله هسته ای تهدید ... ترکیه; روابط مسکو ...


172
حمله هسته ای کره شمالی به ... نظامی شدید » تهدید کرد. ... با نیروی هسته ای خود آنها را هدف ...


937
ترامپ تحریم‌های کره شمالی را تمدید کرد رئیس جمهور آمریکا بر این باور است که کره شمالی هنوز یک تهدید فوق العاده علیه ایالات متحده به شمار می‌رود.


106
یک مقام ارشد کره شمالی گفت که تهدید این کشور برای انجام آزمایش اتمی بر فراز اقیانوس آرام با توجه به تهدیدهای آمریکا جدی است.


933
کره شمالی آمریکا را به حمله اتمی تهدید کرد ,مقامات کره شمالی ، در پی مواضع خصمانه امریکا، این کشور را تهدید به حمله اتمی کردند.


937
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز سه شنبه ١۹ سپتامبر/ ۲۸ شهریور در نخستین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت که در صورت حمله پیونگ یانگ به آمریکا و یا یکی از متحدانش، کره شمالی ...


82
در واکنش به تهدید کره شمالی مبنی بر حمله هسته ای به توکیو، وزیر خارجه آمریکا که به کره جنوبی رفته، اعلام کرد: با


942
کره شمالی، آمریکا را به حمله هسته‌ای تهدید کرد ... قتل مدیر شبکه جم در دفتر کارش در ترکیه ...


645
در آن زمان کره شمالی آن حمله را یک ... او خاطر نشان کرد: کره شمالی به ... هسته‌ای کشورهایشان را ...


551
معاون وزیر امور خارجه کره شمالی تهدید کرد چنانچه آمریکا با 'اقدامات غیرقانونی و ظالمانه' به دنبال ضربه زدن به پیونگ یانگ باشد این کشور در مورد نشست برنامه ریزی شده میان سران دو کشور تجدید نظر ...


88
معاون وزیر امور خارجه کره شمالی تهدید کرد ... با کره شمالی را در ... هسته‌ای با ایران به ...


70
کره شمالی تهدید کرد نشست با آمریکا را لغو می کند. ایرنا - معاون وزیر امور خارجه کره شمالی تهدید کرد چنانچه پیونگ یانگ تحت فشار قرار گیرد تا به صورت «یک طرفه» برنامه هسته ای خود را رها کند در ...


488
دولت کره شمالی پس از اینکه وزیر امور خارجه استرالیا گفت کره شمالی ممکن است در معرض تحریم های بیشتر استرالیا قرار گیرد، کانبرا را تهدید به تلافی هسته ای کرد.


181
تحلیلگران معتقدند که سکوت کره شمالی به خاطر ... اسد را تهدید کرد ... هسته‌ای کره شمالی


602
ساعت24- تهدید هسته ای کره شمالی علیه ترکیه به خاطر حمله به جنگنده سوخوی روسی را اگر هم جدی نگیریم و در حد یک تهدید لفظی بدانیم باز هم خطرناک است.


116
«کیم جونگ اون» ملقب به «وارث کبیر» در چند هفته اخیر بارها از حمله به آمریکا گفته و حتی گفته می‌شود واحدهای موشکی کره شمالی را نیز برای حمله به خاک آمریکا به …


49
آخرین اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مطالب برگزیده وبلاگ های سراسر ایران را در اینجا بخوانید.